Kylie Jenner është nga njerëzit më të ndjekur në Instagram, ylli televiziv ka mbi 139 milionë ndjekës.

Herë pas here provokon fansat e saj me imazhet e publikuara.

Edhe këtë herë bëri një gjë të tillë, vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet se me format trupore mund t’i bëjë konkurrencë motrës së saj Kim.

Përndryshe Kylie është themeluese e ‘KylieCosmetics’ dhe është miliarderja më e re në botë.