Brenda pak muajsh Ariana  Fejzullahu do të bëhet nënë për herë të katërt.

Dhe në foton e publikuar pak ditë më parë nga Ariana u zbuluar gjinia e fëmijës së katër të këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu.

Bashkëshortja  e tij Ariana është në pritje të një vajze.

Lajmi u zbulua nga motra e këngëtarit në një foto të publikuar nga Ariana në Instagram.

Ajo postoi një fotografi ku tregoi barkun e rrumbullakosur dhe Bulba Fejzullahu komentoi: Dy të bukurat e mia, duke nënkuptuar se foshnja është vajzë.

Ermali dhe Ariana janë prindër të tre fëmijëve Arti, Buna dhe Era.

Image