Ajo është padyshim një nga femrat më seksi në botë.

Dhe, Kim Kardashin e di shumë mirë se si të tërheqë vëmendjen e meshkujve.

38-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto të re, ku shfaqet fantastike me monokini.

Fotografinë, bukuroshja amerikane e ka realizuar kohë më parë, në Kosta-Rikë.

 

View this post on Instagram

#FBF Take me back please #CostaRica

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

Costa Rica 🇨🇷 last week

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Loading...
Global