Kim Kardashian duke qenë një nga personat më të famshëm në botë, ajo ka edhe shumë angazhime profesionale.

Por, ylli televiziv që nga koha kur u bë nënë për herë të parë ka treguar se është edhe një shtëpiake e zonja.

Ajo është mjaft e përkushtuar ndaj 4 fëmijëve të saj dhe këtë e tregon edhe postimeve të shumta që bën në rrjetet sociale.

37 vjeçarja këtë herë publikoj në fotografi pranë djalit të saj Sanity, nënë e bir dukeshin për mrekulli të përqafuar.

Ndryshe, Kim së fundi realizoj një fotosesion së bashku me motrat e saj të famshme.