Muajt e verës kthehen në merkato për emrat e njohur të televizioneve si dhe programet e tyre.

Së fundmi, ‘indexonline’ shkruan se aktori i humorit Bes Kallaku bashkë me Olsi Bylykun, do të zënë vendin e Ermal Mamaqit në Tv Klan të shtunave mbrëma, ndonëse nuk bëhen me dije detaje të programit që dyshja do të moderojë.

Por duket se surpriza e këtij lajmi është emri i Marina Vjollcës që do t’i bashkohet dyshes në këtë program.

Marina Vjollca kthehet në televizion pas rreth dy vitesh mungesë, këtë e ka konfirmuar dhe vetë ajo së fundmi me një komnet në instagram ku i shkruan të motrës:

“Isha në punë o shpirt, tani u ndërrova dhe bëra foto. Më ka marrë malli o dashni”.

Image

Image

Loading...