Karlie Kloss tregon bukurin e saj në një fustan të bardhë të bardhë derisa ështe duke merr pjesë në revistën e nënshkrimit në Londër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është një nga modelet më të njohura në botë, dhe në të bardhë dukej tejet elegante, gjersa shkonte në Shtëpinë e Vogue.

T mobile In article 1

Kloss është 26 vjeç dhe vazhdon të jetë elegante dhe mjaftë me stil.