Janë bërë vetëm 17 muaj që nga ndarja e Jennifer Aniston me bashkëshortin Justin Theroux dhe nuk duket se ajo ka filluar të dalë sërish me dikë.

Por të enjten në mbrëmje, aktorja e cila sapo ka mbushur 50 vjet u pa duke u përqafuar dhe puthur me një mashkull misterioz pas një darke me miq.

Aktorja e Murder Mystery u pa edhe jashtë restaurantit në West Hollywood me dy meshkuj që qëndronin me të.

Loading...