Vera Ora, nëna e artistes Rita Ora është 55-vjeç por ama pozon në krah të së bijës apo vetëm me bikini në plazh dhe bën një rrjet të tërë të flas për të.

Bjondja simpatike, nënë e tre fëmijëve, ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe në fotot që ka postuar në Instagram duken në formë shumë të mirë fizike aq sa vështirë t’ja gjesh vitet sepse ‘ia merr në kthesë’ edhe së bijës 28-vjeçare.

Për ndryshe, “Ritual” titullohet projekti i fundit muzikor nga Rita Ora, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.