Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella muajt e fundit kanë qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë.

Si fillim të dy modelet morën pjesë në sfiltat e firmës më të njohur “GUESS”.

Por edhe së fundmi pasi në Instagramin e Oriolës u publikuan disa statuse ku shkruhej se dy modelet pranonin oferta serioze.

Oriola më pas sqaroi se Instagramin ia kishin marrë dhe ato që u shkruan nuk ishin të vërteta.

Pas kësaj të dy modelet kanë nisur pushimet dhe shpesh herë publikojnë foto së bashku.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishtë foto e publikuar së fundmi ku Oriola dhe Kejvina kishin bërë ndryshim drastik në pamje.

Të dyja i kanë bërë flokët gërsheta dhe tanimë duken si binjake.

Kujtojmë se këtij trendit të flokëve janë bashkuar dhe shumë personazhe të njohur si Roza Lati, Olta Gixhari.

ImageImage

Image