Elita ka publikuar një fotografi me burrin e saj.

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradën shqiptare. Moderatorja ka ndarë një imazh nga pushimet me bashkëshortin.

Çifti janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre bashkëshortore dhe këtë e kanë ‘shkrirë’ në një imazh të publikuar në Instagram ku duken shumë të lumtur.

Kujtojmë se muaj më parë Elita dhe Gjiko fituan epitetin prindër për të parën herë me lindjen e djalit Zëri.

View this post on Instagram

Bebe♥️ @gjikotheflyboy #myhusband

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Loading...
Global