Që të dy reperet janë ‘armiket’ e grupit On Records, për shkak të konkurrencës ndaj reperes së këtij grupi, Rina Balajt.

Por, Fero, i cili është pjesë e këtij labeli, nuk e ka problem që t’i dëgjojë Taynën dhe Melindën, shkruan Syri Kosova.

Ka qenë një faqe në Instagram e cila ka hedhur një video ku reperi shihet duke i dëgjuar dy reperet në veturë.

Se a do të shkaktojë zhurmë kjo në grup, pritet të shihet.

View this post on Instagram

Fero tu e ngu @Tayna & Melinda Ademi !! Çfar mendim keni ?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on