Jeni kuriozë të dini se cilat janë fantazitë e femrave? Më poshtë do të lexoni 10 fantazitë më të nxehta seksuale që kanë femrat. Mos harroni, fantazia te femrat vjen kur ato janë të relaksuara dhe e mendja e tyre endet.

Nënshtrimi seksual

Femrat shpeshherë e imagjinojnë veten të nënshtrohen apo t’i marrin nën kontroll, kjo nuk do të thotë që duhet kthyer ne rregullin e primar të jetës tuaj seksual, por ideja është e bukur. Fantazoni për dikë të fuqishëm, i cili në mënyrën e tij të egër mund t’ju eksitojë. Ndoshta imagjinata mund të përfshijë sy të mbuluar, duar të lidhura ose surpriza që vetëm ju i dini.

Spiunimi seksual

Dikush po ju shesh fshehtas teksa bëni seks, apo dikush ju detyron të bëni seks në sy të panjohurve. Ose ju jeni duke spiunuar dikë tjetër në çastet e tija intime. Mund të jetë kushdo, një i panjohur ose dikush që keni pëlqim, çdokush mund të jetë pjesë e kësaj fantazie. Ka shumë mundësi që ta pësoni keq nëse dikush ju kap mat, por kjo është ajo që e bën këtë aventurë kaq të bukur.

Princi i Kaltër

Kjo është një fantazi romantike. Mashkulli juaj ideal iu vardiset, josh dhe ju bën të përjetoni çdo ndjenjë që keni dëshiruar ndonjëherë. Ai iu trajton ën të gjitha mënyrat që partneri juaj nuk mundet. Ai ju ledhaton gjatë, ju kupton dhe ju adhuron. Ai gjithashtu i bën të gjitha fantazitë tuaja seksuale realitet, pa qenë nevoja të flisni.

Vajzat e këqija

Femrat që në jetën e përditshme ndjekin rregullat me përpikëri, por mund të fantazojnë natën për të nxjerrë jashtë atë të prapën. Ndoshta ju zhvisheni në një dhomë plot me meshkuj, ose joshni atë djalin e mirë që sapo patë për seks të rastit. Jeni agresive dhe flirtoni me këtë doni pa e vrarë shumë mendien.

Kontrolluese

Shumë femra fantazojnë që të marrin kontrollin e situatës gjatë aktit seksual. Ju ndoshta mund të jeni një femër alfa që po fusni një mashkull në kurthin tuaj seksual gati për ta shndërruar në skllavin tuaj. Keni për ta mbajtur të lidhur, derisa ai të pranojë nënshtrimin dhe më pas keni për ta urdhëruar se ku dhe si t’ju prekë.

Seks me një-ish

A keni edhe ju një ish që seksualisht ishte i përkryer, por fatkeqësisht ai iu la juve duke e vendosur në atë zonë të zemrës ku qëndrojnë të gjithë “Po pse mua?”. Imagjinoni sikur krejt papritmas ta takoni dhe të keni një natë të çmendur, vetëm sepse seksi me të është aq i mirë.

Femra

Të shumtë janë meshkujt që duan të provojnë një treshe me dy femra. Cila do ishte femra që ju do pranonit bashke me ju në shtrat? Si do të ishte trupi i saj, çfarë do të bënit për të stimuluar njëra-tjetrën?

Seksi ne grup

Çdo gjë, që përfshin më shumë se 2, përfshihet këtu, qoftë edhe orgji. Ndoshta jeni duke parë një grup njerëzish duke bërë seks. Ndoshta jeni ju edhe dy meshkuj? Dy vajza? Një çift? Jeni duke u puthur me diku, ndërsa duart tuaja prekin tjetërkund.

Seks në plazh

Si të doni, edhe cocktail quhet. Jeni me pushime dhe takoni një djalë ekzotik? Është diell dhe rëra është e nxehtë, ose keni pirë mjaftueshëm sa për të thyer tabutë tuaja.

Seksi i “përdalë”

Ëndërroni për diçka krejtësisht të ndaluar? Kjo është fantazia e dëshirave tuaja më të thella, ato që me shumë mundësi nuk ka për t’i marrë vesh askush. Nëse ju eksitojnë, mos i anashkaloni. Ndoshta shkojnë kundra të gjitha moraleve tuaja apo edhe moralit social. Përdorni imagjinatën, nuk ka pse ta dijë askush.