Capital T është padyshim një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar, këngët e tij janë kthyer në hite dhe fansat sidomos vajzat çmenden pas tij.

Së fundmi Capital T ka postuar një foto nga pushimet ku tregon muskujt e barkut teksa pozon buzë pishinës, mirëpo fansat kanë vënë re një detaj tjetër.

“Kapo tu paska çuar”, i shkruan një fanse. “Çka të qenka çuar ni gjo npantallona”, shkruan një tjetër.Por reperi ka vendosur t’ju mos ju përgjigjet këtyre komenteve.

ImageImage