Era isterfi është një ndër këngëtaret më të përfolura të estradës sonë muzikore, e cila ka bërë famë edhe ndërkombëtare.

Bukuroshja jonë ka publikuar kohët e fundit një video projekt muzikor gjersa ka mbajtur edhe disa koncerte.

Ajo së fundi ka nisur pushimet verore dhe si destinacion për relaksim ka zgjedhur plazhet fantastike të shtetit grek – Mykonos.

Por, bukuroshja nuk ka shkuar e vetme teksa po shoqërohet edhe nga DJ i famshëm, Julian Perretan, i cili është raportuar se është i dashuri i biondinës.

Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në fotot e tyre në Instagram nuk kanë munguar komentet ngacmuese, që i kanë rënë në sy të gjithëve.

Këngëtarja ishte ulur në karrigen e pasagjerit teksa Juliani i voziste veturën ndërsa në karriget e pasme qëndronin dy vajza të tjera.

Ndryshe, ata janë së bashku edhe me Dj e njohur, Diplo, i cili ka performuar në klubet e njohura të vendit.