Ajo u kthye në Shtetet e Bashkuara të premten pas një pushimi evropiane me burrin e saj Sebastian Bear-McClard.

Dhe me të iu kthyer rutinës, super modelja Emily Ratajkowski ndaloj trafikun me fizikun e saj tejet joshës.

28 vjeçarja tregoj asetet e saj të lakmueshme në një veshje të ngushtë derisa ‘pushtojë’ rrugët e Brooklyn me pamjen seksi.

Modelja e Vogue u pa e thjeshtë, pa grim dhe sportive derisa dukej tejet tërheqëse derisa ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj.

Kujtojë që së fundi modelja amerikane ka lansuar linjën e saj të bikineve Inamorata.