Ajo është shumë e dashur për publikun pasi çdo të shtunë mbrëma është pjesë e një emisioni shumë të ndjekur humori.

Bashkë me aktorë të tjerë të humorit edhe bukuroshja Eliona Pitarka, shkakton jo pak humor dhe të qeshura me interpretimin e saj të lirshëm në ‘Duplex’.

Përveç personazheve ‘funny’ që Eliona interpreton, dallohet edhe për linjat fantastike.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj teksa publikon fotografi provokuese në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar disa fotografi me bikini , duke treguar se po shijon pushimet verore.

Postimet e aktores marrin mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku të shumtë janë ata që i bëjnë komplimente të tipit: “E dogje vendin”.

ImageImage