Elena Ora quhet motra e këngëtares Rita Ora.

Ajo, si e motra është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shfaq linjat trupore, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, bukuroshja ka hedhur një foto të tillë.

Duke bërë një kombinim interesant mes të bardhës dhe të zezës, Elena dukej joshëse.

Kujtojmë që shqiptarja po i shijon pushimet në Mal të Zi

Loading...
Global