Këngëtarja Adelina Tahiri është e njohur për linjat e saj trupore, të cilat nuk kalojnë pa u vënë re.

Por ndonëse prej afro një viti është bërë nënë, Adelina është rikthyer në top formë.

Kështu ajo ka publikuar një foto nga pushimet duke mos pasur mëshirë për ndjekësit meshkuj të saj, me pozat që merr.

Në të ajo shihet në profil e veshur me bikini tejet të vogla, të cilat nxjerrin në pah një pjesë të zonës së saj intime.

Adelina dhe bashkëshorti i saj maqedonas avokati Serjozha Markov ndodhen me pushime, ndërkohë që këngëtarja nuk ka treguar nëse e kanë marrë me vete djalin Jon.

Loading...
Global