Prej disa ditësh Adelina Tahiri ka nisur pushimet dhe duket se po i shijon shumë duke postuar vazhdimisht foto e video teksa pozon me rrobabanje.

Në fotot e fundit këngëtarja duket në super formë e veshur me rroba banjo blu mirëpo fansat e kanë kritikuar.

‘Seriozisht e ke me kte ngjyr trupi te kuqerremte dhe me sqetlla pa rruar o moter. ike ti nga fshati po fshati nuk iku kurre nga ty”, i shkruan komentuesja.

Ndërsa një tjetër e kritikon Adelinën për faktin që ka vendosur bizhuteri në plazh.

Këngëtarja ka vendosur mos t’u përgjigjet fansave e të shijojë pushimet.

Image

Image

Image