Milani dhe Roma janë të interesuar për të transferuar në ekip mesfushorin e Fulhamit, Jean Michael Seri.

Seri është duke u munduar të largohet nga Fulhami këtë verë dhe ka shumë mundësi që e ardhmja e tij të jetë larg Premier Leagues.

Ekipe tjera të interesuar për lojtarin janë: Crystal Palace, Napoli dhe Interi.

Seri është rikthyer në Fulham pasi kombëtarja e tij është eliminuar nga Kupa e Afrikës.

Loading...
Global