Ajo është një këngëtare mahnitëse, e cila tashmë është e njohur për të treguar gjërat e saj mahnitëse.

Dhe Dua Lipa dukej shumë e bujshme kur udhëhoqi një mori yjesh në tapetin e kuq në O2 Silver Clef Awards në Londër të premten.

Këngëtarja 23 vjeqare u shfaq me një palë sytjena ngjyrë ari dhe kostum të bardhë të frymëzuar nga stili i viteve të 80-ta.