Ish-velina e emisionit investigativ “Stop” dhe moderatorja Alesia Bami është vendosur së fundmi tejet në siklet nga pyetja e producentes dhe autores “Anabel Hostel”, Dalina Buzi.

Kjo e fundit, e cila ishte e ftuar pasditen e djeshme “E diell”, e pyeti moderatoren e emisionit, se kur do të heqë dorë nga babai dhe të pranojë të japë një puthje në serial apo film.

Tejet e vënë në pozitë, Bami u shpreh se kurrë nuk do të hiqte dorë nga i ati dhe se pret një film me shtrirje ndërkombëtare, që ta japë puthjen dhe të prezantohet si aktore.

Me ç’kuptohet, Alesia Bami paska ambicie për t’u njohur në të ardhmen jo vetëm në televizion por edhe në fushën e filmit.