Demi Rose është një nga blogeret më të njohura.

Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive .

Gjithashtu ajo njihet dhe për format e saja të kolme që i kanë zili shumë femra.

Dhe si gjithmonë ajo shfaqet tepër e nxehtë në çdo sezion fotosh por ajo që vihet re është se modelja po zvogëlon numrin e  rrobave të banjos me të cilën pozon.

Dhe së fundmi ajo ka publikuar ka publikuar nj video në instagram teksa ndodhet me pushime në Miami.

Minibikinit ngjyrë rozë të saj janë aq të vogla krahasuar me format e modeles duke mos i lënë vend sërish imagjinatës.

ImageImageImageImage

Loading...
Global