Quhet Katie Carpenter dhe është kanadeze.

Përpos bukurisë në fytyrë, ajo veçohet edhe për format e saj trupore, shkruan Syri Kosova.

Në llogarinë e saj në Instagram, Katie ka hedhur një foto ku shihet se pozoi nga afër.

E veshur me një bluzë të hapur, ngjyrë rozë, bukuroshja kanadeze ka lënë nam me gjoksin bombastik.

View this post on Instagram

🎂

A post shared by KATIE CARPENTER (@katiiecarpenter) on