Së fundmi ajo u kthye nga muaji i mjaltit në Sardinia, ku ishte me burrin e saj Oliver Mellor.

Dhe Rhian Sugden i argëtoi fansat me imazhe seksi nga pushime italiane, përcjell Bota sot.

Modelja 32 vjeçare publikoi foto seksi në plazh, e veshur në bikini pink dypjesëshe, duke treguar hiret trupore.

Ajo dukej bombastike, derisa gjoksi dukej sikur do t’i “shpërthente”