Ajo njihet për format e saj seksi trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë asnjëherë.

Dhe Chloe Ferry u pa tejet seksi të premten mbrëma në Newcastle, derisa po xhironte për Geordie Shore,

E veshur ngushtë në të zeza, ajo tregoi hiret trupore, duke vënë theksin tek gjoksi bombastik, të cilin mezi ia mbajti veshja.