Arsenal vazhdon ndjekjen e Wilfried Zaha duke i ofruar Crystal Palace para plus tre lojtarë për ta marrë në Emirates.

Sipas The Sun, Topçinjtë ofrojnë 50 milionë euro dhe tre lojtarë, Calum Chambers, Mohamed Elneny dhe Carl Jenkinson, të cilët klubi i vlerëson 50 milionë euro.

Arsenal shpreson të bindë Palace me ofertën e fundit, por mesa duket Eagles do të refuzojnë përsëri.

Tre lojtarët e përfshirë nga gjigantët londinezë janë lojtarë të padëshiruar të cilët Unai Emery mezi po pret t’i “heqë qafe”.

Palace nuk do të pranojë të lejojë yllin e ekipit të largohet në shkëmbim të lojtarëve të ofruar nga Arsenal.

Loading...