Argjentina Ramosaj ka nisur pushimet.

Këngëtarja e cila shquhet për ëmbëlsinë dhe projektet unike, po relaksohet dhe po shijon rrezet e diellit në një vend bregdetar me bashkëshortin e saj.

E, ky i fundit në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me Argjentinën, teksa duken çift perfekt.