Moderatorja e njohur Arbana Osmani së bashku me stafin e sja së fundmi ka udhëtuar drejt Barcelonës.

E së bashku me stafin e saj ështe dhe regjisori i dashuri i saj i përfolur Eduart Grishaj.

Edhe pse çifti akoma nuk është shprehur sot ato i kanë dhënë fund të gjithave thashethemeve.

Eduart së bashku me Arbanën shfaqen në foto më afër se kurrë më parë.

Të dy të buzëqeshur, Arbana dhe Eduarti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe kjo foto thjesht nuk mund të mbahej pa u publikuar në galerinë e fotove të telefonit!

Image

Image