Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha krahas angazhimeve në karrierë është i komentuar edhe për jetën private.

I martuar me Andrra Destanin, çifti janë prindër të një djali.

Bashkëshortja e këngëtarit është një femër e bukur dhe me shumë stil, ajo shpesh herë bëhet pjesë e mediave rozë për shkak të pamjes së saj fizike.

Edhe në disa imazhe që ka publikuar së fundi në llogarinë e saj të Instagramit, Andrra u shfaq me make-up dhe e rregulluar deri në detajin e fundit derisa dukej tejet joshëse.

Sinan padyshim është një njeri me fat.