Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të bukura të rruzullit tokësor.

Kjo bën që bukuroshja të jetë në qendër të vëmendjes së mediave botërore dhe të ndiqet hap pas hapi në karrierë.

Bëhet fjalë për Alessandra Ambrosion, e cila po vazhdon mr pushimet luksoze teksa së fundi po relaksohet në Mykonos pas Santorinit të Greqisë.

 

View this post on Instagram

Summer weekends … Mykonos !!!

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on