Nuk po i ndahet plazhit.

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon,.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikine që ia kishin nxjerrë linjat perfekte trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...