Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri po i rikthehet muzikës.

Pas një pauze të gjatë, ku ajo vendosi t’i përkushtohet familjes që ka ndërtuar, ajo sot publikon projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet Adelina përmes një postimi në llogarinë e saj Instagram.

Kënga mbanë titullin “Përgjithmonë” dhe do të lansohet në orën 18:30.