Aktorja e famshme hollivudiane, Jennifer Lawrence, në shkurt të këtij viti është fejuar me Cooke Maroney.

Çiftit pritet të martohen shumë shpejt.

Adele ka vendosur të organizojë një ‘bachelorette party’ për mikën e saj, aktoren Lawrence.

Këngëtarja po përpiqet të krijojë një festë të madhe, pasi thotë se aktores i pëlqejnë shumë festat dhe do ta shijojë pa fund.