Një muaj modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk  Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan.

Në fillim çifti preferoi të mos publikonte asnjë foto të vogëlushit por siç dhe u duk u “dorëzuan”  dhe tashmë kemi foto të vogëlushit Efehan.

Dhe pas një muaji modelja Almeda Abazi është kthyer në rrjete sociale.

Ajo sot ka organizuar rubrikën pyetje- përgjigje në Instagram.

Almedës ju bënë pyetje të ndryshme por ato që tërhoqën vëmendjen ishin në lidhje me vogëlushin Efehan.

Almeda tregon se çfarë gjuhë i flet vogëlshit, a do të vij së shpejti në Shqipëri me vogëlushin.

Të gjitha këto dhe më shumë i gjeni në fotot e mëposhtme.

 

Loading...