Policia raporton se Malishevë, më 6 qershor ka arrestuar dy të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar nënën e tyre dhe dy vëllezërit tjerë

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar vëllezër të cilët për shkak të një mosmarrëveshje pronësore i kishin sulmuar fizikisht tri viktimat  nënën e tyre dhe dy vëllezërit të cilët si pasoj kanë pranuar tretman mjekësor”.

“Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin e Policisë.

Loading...