Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë pushimeve të tyre në Capri të Italisë

Konsiderohen një familje perfekte.

Rosie Huntington-Whiteley është dukur e bukur me të fejuarin e saj, Jason Statham, kurse bashkë me të ishte edhe Jack cili ishte në këtë udhëtim me jaht.

Supermodelja 32 vjeçare është dukur jashtëzakonisht bukur dhe seksi në bikine derisa është parë duke flirtuar dhe përqafuar me të dashurin dhe të fejuarin e saj, që është një aktor i njohur i filmave aksion.