Reperja Cardi B njihet për stilin e vecantë në muzikë dhe në veshje. Pas incidentit që pati në skenë më 16 qershor, ajo vendosi të shfaqet në një event me të brendshme.

26-vjecarja nuk i la asgjë imagjinatës pasi zgjodhi të brendshme të zeza dhe një fustan rrjetë për të shkuar në një event me bashkëshortin.

Veshjen e shoqëroi me flokë të zeza të drejta dhe me grim të lehtë. Ajo dhe Offset shijuan mbrëmjen duke qëndruar pranë njëri-tjetrit.

Ndërkohë, këmbët e Cardit duket se janë përmirësuar dhe komplikacionet e ndërhyrjes kirurgjikale janë trajtuar.

Loading...
Global