Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Pasi u shfaqën së bashku në Festivalin e Kanës, u nxitën thashethmet se Selena dhe aktori ishin në një lidhje. E ftuar në Live With Kelly and Ryan, 26-vjeçarja foli rreth thashethemeve.

Aktorja e mohoi faktin se është në një lidhje me 68-vjeçarin. Por shtoi se nëse ai do ishte më i ri padyshim që do kishin nisur një romancë.

“Ai është kaq i lezetshëm. Ndihem sikur ai është një nga personat më argëtues që kam njohur. Është kaq i sinqertë dhe i sjellshëm. Nëse do ishte 20 vite më i ri patjetër që do isha lidhur,”-tha Gomez.

Dy aktorët po punojnë së bashku për një film të ri pasi shkëlqyen në ‘The Dead Don’t Die’.