Për dikë mund të tingëllojë qesharake, por dikujt tjetër mund t’i shkaktojë neveri.Edhe pse një pjesë e madhe e konsiderojnë si fyerje, në fund të fundit të gjithë e bëjnë, përcjellë GazetaBlic.Por, merreni me mend sikur gazrat tuaj të kishin aromë trëndafili?

Lutin Malin është një kompani franceze që prodhon kapsula ushqyese që pretendojnë se do të bëjnë aromën si trëndafila.Por kjo nuk është aroma e vetme që mund të keni. Kompania gjithashtu shet tableta që mund të bëjnë aromën tuaj të lule vjollcës, xhenxhefilit, por më kryesora të çokollatës!Kjo nuk është ilaç apo drogë, sipas faqes së internetit, ato thjesht janë një “shtojcë dietike e bazuar në përbërësit natyralë” – ose ajo që njihet si “phytotherapy”.

Dhe sipas faqes së tyre, ata e kanë bërë këtë gjë që nga viti 2007, dhe klientët e tyre të shumtë vërtetojnë që këto pilula, në të vërtetë funksionojnë.

Flower

Çdo çantë individuale përfshin 60 pilula dhe klientët janë të informuar për të marrë “2-6 kapsula në ditë në kohën e ushqimit, varësisht nga gjendja, dieta dhe efekti i dëshiruar”. Dhe çdo pako kushton vetëm 17.19 dollarë./GazetaBlic

Loading...