Ariana Fejzullahu ka pranuar dhuratë nga Kida.

Kida është mike shumë e afërt e familjes Fejzullahu dhe nuk janë vetëm projektet muzikore ato që i bëjnë bashkë.

Atë e kemi parë shumë shpesh me Ermalin dhe Arianën, e këtë të fundit Kida e ka mike të ngushtë.

Andaj i ka blerë edhe dhuratë dhe Ariana e ka falënderuar publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

Bëhet fjalë për një parfum të markën ‘Coco Chanel’.

Image
Loading...