Mesfushori Anel Rashkaj është rikthyer pas një kohë të gjatë në Përfaqësues së Kosovës në futboll.

Ai është shumë i lumtur për fitoren ndaj Bullgarisë në Sofje (2-3).

“Shumë i lumtur për debutim në kualifikime, por shumë më i lumtur për fitoren e Kosovës. Të gjithë djem fantastik. Faleminderit shumë për mesazhet që mi keni dërguar gjatë gjithë kohës dhe jam i lumtur që kontribuova pak në fitore”, ka shkruar Rashkaj në “Facebook”.
Loading...