Butrint Imeri sapo ka publikuar hit-in e tij për këtë verë “Hajt hajt” dhe që ditët e para kënga ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Sikur të mos mjaftonte buja që ka marrë klipi për shkak se në të ndodhej dhe moderatorja Kiara Tito, tani këngëtari na ka zbuluar dhe diçka mjaft interesante.

Në Instastories të Butrintit duket Kendall Jenner e cila këndon e kërcen në makinë me tingujt e këngës së Butrintit.

View this post on Instagram

M00D🖕😏|reposted|story| #hajthajt #butrintimeri #butriors

A post shared by -you can’t be me so don’t try- (@nutella_butrint) on

Loading...