Ajo është e dashura e futbollistit më të mirë të botës dhe natyrisht bëhet temë e mediave.

Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez, e cila është e fejuara e futbollistit portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldos.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme mjaft domethënëse.

View this post on Instagram

Relaxing with my @aloyoga outfit ☀️🌴🌊👌

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Loading...