Dyzetë e gjashtë vjeçari R.B. nga fshati Dobrosht i Tetovës, mbrëmë  ka denoncuar se rreth orës 23 e 20 minuta, përpara shtëpisë së vëllait të tij në të njëjtin fshat, deri tani person i panjohur ka shtënë me armë zjarri dhe ka vrarë qenin.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes dhe punohet në zbardhjen e rastit./TS/

Loading...