Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë lënë pas angazhimet në punë, për të pushuar disa ditë.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe nga pushimet.

Çifti u fotografuan pranë pishinës, ku po merrnin rreze dielli, ndërsa zbuluan se destinacioni i pushimeve ishte Beleku.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, Joelit dhe Sias së vogël, të cilët nuk dihet se a po i shoqërojnë dyshen në pushime.

Për ndryshe, Ermali muajt e fundit ka qenë i angazhuar me shfaqjen e filmit “2 gisht mjaltë” në disa prej kinemave evropiane.

Image
Loading...