Prokuroria Themelore e Gjakovës ka njoftuar se sot në mëngjes është vetëvrarë në Malishevë.

Bëhet fjalë për të ndjerin S.Z., 32-vjeçar, i cili është gjetur në afërsi të shtëpisë nga babai i tij.

“Gjithashtu sot në mëngjes rreth orës 07:00 të mëngjesit, nga ana e policisë, Prokuroria ka pranuar informatën se në fshatin Senikë, Komuna e Malishevës, është gjetur një trup i pajetë, ku i ndjeri S.Z., 32 vjeç, dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë zjarri, dhe i njëjti është gjetur në afërsi të shtëpisë nga babai i tij”, njofton Prokuroria.

Prokurori i Shtetit ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të tij, trupi i pajetë, është dërguar për autopsi, në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Loading...