Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari deklaroi sonte në Tv21 pse nuk doli të votoj në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale.>

Ai tha se, po të votonte, të gjithë do të mendonin se kam votuar për kandidaten e VMRO, Siljanovskën.

Taravari dhe Ziadin Sela nuk dolën në votime në zgjedhjet presidenciale.

Loading...