Samanta Karavella, e njohur për një sërë hitesh muzikore, gjithmonë ka ditur si të vendosë barriera mes publikut dhe jetës private.

Shumë rrallë bukuroshja e ekranit ndan me ne momente nga jeta private, madje edhe faqen e saj në ‘Instagram’ e përdor si një formë promovimi për profesionin e saj.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar si rrallë herë foto me bikini.

E veshur me bikini ngjyrë lejla shohim se këngëtarja po pret verën me forma perfekte fizike.

Kujtojmë që së fundmi Samanta publikoi dhe këngën ‘Ku ma le’ e cila mori me mijëra klikime në Youtube.

Image
Image
Loading...