Chloë Sevigny u pa në tapetin e kuq të martën, për hapjen e natës së Jim Jarmusch’sThe Dead Don’t Die, në Festivalin e Kanës.

Aktorja 44 vjeçare tregoi hiret trupore në një fustan të gjatë, por me të cilin ishte mjaft e ekspozuar,

Ajo tregoi këmbët e gjata seksi përmes së çarës së fustanit, por që vëmendjen e mori gjoksi bombastik, të cilin ajo e nxori pa sytjena dhe që dukej sikur do t’i shpërthente.

Image
Image
Loading...